För att ladda hem filen så måste du logga in

Har du inget konto? Klicka här för att ansöka om loginuppgifter.

Fyll i nedan och klicka skicka för att prenumerera på vårt nyhetsbrev!


Kontakta oss

ExTe är beläget i Färila, mitt i de djupa Hälsingeskogarna.

Huvudkontor
Gundbergsvägen 6+46 (0)651 175 00
Box 18, SE-827 28info@exte.se
Färila, Sweden

Scrolla ned

ExTe-PERSONAL PER AVDELNING

VD / Platschef / Personal / HR

Lina Bylund

Platschef / Site Manager

Tfn +46 (0)651 175 09

E-mail lina.bylund@exte.se

Kjell Jonsson

VD

Tfn +46 (0)651 175 00

E-mail kjell.jonsson@exte.se

Försäljning och eftermarknad

Joakim Eriksson

Marknadschef / Marketing Director

Tfn +46 (0)651 175 02

E-mail joakim.eriksson@exte.se

Per Jonasson

Säljare / Sales Rep.

Tfn +46 (0)651 175 07

E-mail per.jonasson@exte.se

Ingemar Larsson

Säljare / Sales Rep.

Tfn +46 (0)651 175 40

E-mail ingemar.larsson@exte.se

Jenny Eklund

Innesäljare/orderplanerare / Sales Rep./Order planning

Tfn +46 (0)651-175 08

E-mail jenny.eklund@exte.se

Torbjörn Resvik

Säljare / Sales Rep.

Tfn +46 (0)651 175 34

E-mail torbjorn.resvik@exte.se

Jörgen Norberg

Säljare / Sales Rep.

Tfn +46 (0)651 175 12

E-mail jorgen.norberg@exte.se

Owe Ljunghammer

Försäljningsansvarig för järnvägsprodukter / Railway Manager

Tfn +46 (0)70 520 17 07

E-mail owe.ljunghammer@extendo.se

Ulf Hultgren

Innesäljare/orderplanerare / Sales Rep./Order planning

Tfn +46 (0)651 175 46

E-mail ulf.hultgren@exte.se

Mikael Deemus

Teknisk support/eftermarknad / Technical Support Aftermarket

Tfn +46 (0)76 677 66 77

E-mail mikael.deemus@exte.se

Staffan Swahn

Teknisk support/eftermarknad / Technical Support Aftermarket

Tfn +46 (0)76 677 9775

E-mail staffan.swahn@exte.se

Ekonomi

Lennart Bennermo

Ekonomichef / CFO

Tfn +46 (0)651 175 32

E-mail lennart.bennermo@extendo.se

Malin Larsson

Administration/ekonomi / Administration/Finance

Tfn +46 (0)651 175 06

E-mail malin.larsson@extendo.se

Mia Persson

Administration/ekonomi / Administration/Finance

Tfn +46 (0)651 175 49

E-mail mia.persson@extendo.se

Konstruktion och utveckling

Roger Larsson

Produktutvecklingschef / RnD Manager

Tfn +46 (0)651 175 43

E-mail roger.larsson@exte.se

Hans Eriksson

Konstruktion / Design Engineer

Tfn +46 (0)651 175 33

E-mail hans.eriksson@exte.se

Mikael Halvarsson

Konstruktion / Design Engineer

Tfn +46 (0)651 175 31

E-mail mikael.halvarsson@exte.se

Robin McGougan

Konstruktion / Design Engineer

Tfn +46 (0)651 175 19

E-mail robin.mcgougan@exte.se

Micael Arringe

Konstruktion / Design Engineer

Tfn +46 (0)651 175 41

E-mail micael.arringe@exte.se

Lars Löfgren

Konstruktion / Design Engineer

Tfn +46 (0)651 175 42

E-mail lars.lofgren@exte.se

Produktion

Magnus Johansen

Produktionschef / Production Manager

Tfn +46 (0)651 175 27

E-mail magnus.johansen@exte.se

Lasse Forslin

Underhållschef/Fastighetsansvarig

Tfn +46 (0)10 130 25 75

E-mail lasse.forslin@exte.se

Anders Borg

Produktionsplanering / Production Planning

Tfn +46 (0)651 175 13

E-mail anders.borg@exte.se

Peter Skalberg

Produktionstekniker

Tfn +46 (0)651 175 45

E-mail peter.skalberg@exte.se

Jörgen Björk

Produktionsledare

Tfn +46 (0)651 175 28

E-mail jorgen.bjork@exte.se

Fredrik Tomtlund

Produktionsledare

Tfn +46 (0)651 175 14

E-mail fredrik.tomtlund@exte.se

Leverans

Leveransavdelningen / Deliveries

Leveransavdelningen / Deliveries

Tfn +46 (0)651 175 18

E-mail leverans@exte.se

Kvalitet och miljö

Maria Thor

Kvalitets-, miljö och arbetsmiljösamordnare / Quality, Environment and Work safety Manager

Tfn +46 (0)651 67 74 10

E-mail maria.thor@exte.se

Inköp

Lennart Wallström

Strategisk inköpschef / Strategic Purchasing Manger

Tfn +46 (0)651 175 22

E-mail lennart.wallstrom@extendo.se

Återförsäljare

Kontakta oss


GDPR - samtycke
ExTe använder informationen i formuläret för registrering av den förlängda produktgarantin den s.k. Trygghetsgarantin, uppföljning samt marknadsföring och övrig information genom t.ex. nyhetsbrev och utskick.

Jag samtycker till att informationen som fylls i formuläret lagras hos ExTe.

Vår marknadsorganisation